NFL
Jutro / 00:15
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Seattle Seahawks
Denver Broncos
2,5
-2.5
1.90
+2.5
1.93
41
O 41
1.95
U 41
1.88
1.70
2.20
NFL
18.10.2026 13:30
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Houston Texans
Jacksonville Jaguars
-2,5
+2.5
1.95
-2.5
1.88
42,5
O 42,5
1.93
U 42,5
1.90
2.20
1.68
NFL
18.10.2026 17:00
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Carolina Panthers
Philadelphia Eagles
1
-1
1.95
+1
1.88
40
O 40
1.93
U 40
1.90
1.88
1.95
NFL
18.10.2026 17:00
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Baltimore Ravens
Cleveland Browns
5
-5
1.93
+5
1.90
42,5
O 42,5
1.90
U 42,5
1.93
1.41
3.00
NFL
18.10.2026 17:00
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Tennessee Titans
Indianapolis Colts
-7
+7
1.87
-7
1.98
44,5
O 44,5
1.90
U 44,5
1.93
3.60
1.31
NFL
18.10.2026 17:00
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Chicago Bears
Atlanta Falcons
1
-1
1.93
+1
1.90
51
O 51
1.90
U 51
1.93
1.85
1.98
NFL
18.10.2026 17:00
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
New Orleans Saints
New York Giants
1
-1
1.93
+1
1.90
46
O 46
1.93
U 46
1.90
1.87
1.98
NFL
18.10.2026 17:00
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
New York Jets
New England Patriots
-7
+7
1.95
-7
1.88
43,5
O 43,5
1.93
U 43,5
1.90
3.70
1.29
Najpopularniejsze zawody
NFLAmeryka Płn.
NCAAFAmeryka Płn.
Wszystkie turnieje

Futbol amerykański

Futbol amerykański
Zakłady na mecz
Handicap
Łącznie
Wynik meczu
Seattle Seahawks
@
Denver Broncos
Jutro / 00:15
SZ
-2.51.90
+2.51.93
O 411.95
U 411.88
1.70
2.20
Ohio State Buckeyes
@
Indiana Hoosiers
17.10.2026 16:00
-3.51.95
+3.51.88
O 50,51.93
U 50,51.90
1.57
2.45
Houston Texans
@
Jacksonville Jaguars
18.10.2026 13:30
SZ
+2.51.95
-2.51.88
O 42,51.93
U 42,51.90
2.20
1.68
Baltimore Ravens
@
Cleveland Browns
18.10.2026 17:00
SZ
-51.93
+51.90
O 42,51.90
U 42,51.93
1.41
3.00
Chicago Bears
@
Atlanta Falcons
18.10.2026 17:00
SZ
-11.93
+11.90
O 511.90
U 511.93
1.85
1.98
New York Jets
@
New England Patriots
18.10.2026 17:00
SZ
+71.95
-71.88
O 43,51.93
U 43,51.90
3.70
1.29
Pittsburgh Steelers
@
Tampa Bay Buccaneers
18.10.2026 17:00
SZ
-2.51.90
+2.51.93
O 39,51.93
U 39,51.90
1.70
2.20
+71.87
-71.98
O 44,51.90
U 44,51.93
3.60
1.31
+12.51.90
-12.51.93
O 51,51.90
U 51,51.93
6.75
1.13
-4.51.90
+4.51.93
O 531.90
U 531.93
1.42
2.95
+81.93
-81.90
O 421.90
U 421.93
4.40
1.23
+1.51.90
-1.51.93
O 531.90
U 531.93
2.00
1.82
+7.51.90
-7.51.93
O 50,51.88
U 50,51.95
4.10
1.25
Media
Wybierz z listy wydarzeń na żywo, aby rozpocząć odtwarzanie.
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij