Państwa A-Z
Dzisiaj15:00Początek za 1 min.
Ajax Amsterdam U19
ADO Den Haag U19
Ajax Amsterdam (U19)
1.30
X
6.00
ADO Den Haag (U19)
5.50
Ajax Amsterdam (U19)
1.30
X
6.00
ADO Den Haag (U19)
5.50
Ajax Amsterdam (U19)
1.37
Nie będzie gola
61.00
ADO Den Haag (U19)
2.85
Ajax Amsterdam (U19)
1.37
Nie będzie gola
61.00
ADO Den Haag (U19)
2.85
1
X
2
1:0
31.00
0:0
61.00
0:1
51.00
2:0
21.00
1:1
19.50
0:2
46.00
2:1
13.50
2:2
13.50
1:2
23.00
3:0
18.00
3:3
18.00
0:3
61.00
3:1
12.00
4:4
31.00
1:3
29.00
Pokaż więcej
Ajax Amsterdam (U19)
1.30
X
6.00
ADO Den Haag (U19)
5.50
Ajax Amsterdam (U19)
1.30
X
6.00
ADO Den Haag (U19)
5.50
PowyżejPoniżej
4,5
Powyżej 4,5
1.43
Poniżej 4,5
2.60
5,5
Powyżej 5,5
1.87
Poniżej 5,5
1.82
6,5
Powyżej 6,5
2.70
Poniżej 6,5
1.41
Ajax Amsterdam (U19) albo X
1.12
X albo ADO Den Haag (U19)
3.20
Ajax Amsterdam (U19) albo ADO Den Haag (U19)
1.11
Ajax Amsterdam (U19) albo X
1.12
X albo ADO Den Haag (U19)
3.20
Ajax Amsterdam (U19) albo ADO Den Haag (U19)
1.11
Ajax Amsterdam (U19) / Ajax Amsterdam (U19)
1.73
Ajax Amsterdam (U19) / remis
16.50
Ajax Amsterdam (U19) / ADO Den Haag (U19)
34.00
remis / Ajax Amsterdam (U19)
6.25
Remis / Remis
14.50
remis / ADO Den Haag (U19)
18.00
Ajax Amsterdam (U19) / Ajax Amsterdam (U19)
1.73
Ajax Amsterdam (U19) / remis
16.50
Ajax Amsterdam (U19) / ADO Den Haag (U19)
34.00
remis / Ajax Amsterdam (U19)
6.25
Remis / Remis
14.50
remis / ADO Den Haag (U19)
18.00
ADO Den Haag (U19) / Ajax Amsterdam (U19)
14.50
ADO Den Haag (U19) / remis
18.50
ADO Den Haag (U19) / ADO Den Haag (U19)
8.75
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
26
Media
Obecnie brak dostępnych transmisji dla tego wydarzenia.
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij