Jutro23:15
Alianza FC PAN
Sporting San Miguelito
Alianza FC (PAN)
2.55
X
2.90
Sporting San Miguelito
2.60
Alianza FC (PAN)
2.55
X
2.90
Sporting San Miguelito
2.60
Tak
1.87
Nie
1.82
Tak
1.87
Nie
1.82
Alianza FC (PAN) albo X
1.43
X albo Sporting San Miguelito
1.44
Alianza FC (PAN) albo Sporting San Miguelito
1.36
Alianza FC (PAN) albo X
1.43
X albo Sporting San Miguelito
1.44
Alianza FC (PAN) albo Sporting San Miguelito
1.36
Alianza FC (PAN) / Alianza FC (PAN)
4.40
Alianza FC (PAN) / remis
13.00
Alianza FC (PAN) / Sporting San Miguelito
31.00
remis / Alianza FC (PAN)
6.25
Remis / Remis
4.50
remis / Sporting San Miguelito
6.50
Alianza FC (PAN) / Alianza FC (PAN)
4.40
Alianza FC (PAN) / remis
13.00
Alianza FC (PAN) / Sporting San Miguelito
31.00
remis / Alianza FC (PAN)
6.25
Remis / Remis
4.50
remis / Sporting San Miguelito
6.50
Sporting San Miguelito / Alianza FC (PAN)
29.00
Sporting San Miguelito / remis
13.50
Sporting San Miguelito / Sporting San Miguelito
4.50
Pokaż więcej
PowyżejPoniżej
1,5
Powyżej 1,5
1.38
Poniżej 1,5
2.80
2,5
Powyżej 2,5
2.20
Poniżej 2,5
1.58
3,5
Powyżej 3,5
4.10
Poniżej 3,5
1.20
Alianza FC (PAN)
2.00
Nie będzie gola
7.75
Sporting San Miguelito
2.05
Alianza FC (PAN)
2.00
Nie będzie gola
7.75
Sporting San Miguelito
2.05
1
X
2
1:0
7.25
0:0
8.25
0:1
7.50
2:0
12.00
1:1
5.75
0:2
12.00
2:1
9.75
2:2
14.50
1:2
10.00
3:0
26.00
3:3
56.00
0:3
26.00
3:1
23.00
4:4
201.00
1:3
23.00
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
10
Media
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij