Państwa A-Z
Dzisiaj23:30
CR Porongos FC
Deportivo Italiano
CR Porongos FC
3.70
X
3.70
Deportivo Italiano
1.73
CR Porongos FC
3.70
X
3.70
Deportivo Italiano
1.73
Tak
1.62
Nie
2.15
Tak
1.62
Nie
2.15
CR Porongos FC or X
1.95
X albo Deportivo Italiano
1.24
CR Porongos FC or Deportivo Italiano
1.24
CR Porongos FC or X
1.95
X albo Deportivo Italiano
1.24
CR Porongos FC or Deportivo Italiano
1.24
CR Porongos FC / CR Porongos FC
6.25
CR Porongos FC / Draw
14.00
CR Porongos FC / Deportivo Italiano
21.00
Draw / CR Porongos FC
9.50
Remis / Remis
6.50
remis / Deportivo Italiano
5.25
CR Porongos FC / CR Porongos FC
6.25
CR Porongos FC / Draw
14.00
CR Porongos FC / Deportivo Italiano
21.00
Draw / CR Porongos FC
9.50
Remis / Remis
6.50
remis / Deportivo Italiano
5.25
Deportivo Italiano / CR Porongos FC
34.00
Deportivo Italiano / remis
13.50
Deportivo Italiano / Deportivo Italiano
2.70
Pokaż więcej
PowyżejPoniżej
1,5
Powyżej 1,5
1.19
Poniżej 1,5
4.20
2,5
Powyżej 2,5
1.62
Poniżej 2,5
2.10
3,5
Powyżej 3,5
2.55
Poniżej 3,5
1.44
CR Porongos FC
2.45
Nie będzie gola
14.00
Deportivo Italiano
1.58
CR Porongos FC
2.45
Nie będzie gola
14.00
Deportivo Italiano
1.58
1
X
2
1:0
12.50
0:0
15.50
0:1
8.50
2:0
19.50
1:1
7.25
0:2
9.50
2:1
12.50
2:2
12.50
1:2
8.00
3:0
36.00
3:3
41.00
0:3
14.00
3:1
26.00
4:4
126.00
1:3
12.50
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
15
Media
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij