Państwa A-Z
Jutro08:00
CSC Dumbravita
SCM Ramnicu Valcea
CSC Dumbravita
2.90
X
3.10
SCM Ramnicu Valcea
2.20
CSC Dumbravita
2.90
X
3.10
SCM Ramnicu Valcea
2.20
Tak
1.82
Nie
1.87
Tak
1.82
Nie
1.87
CSC Dumbravita albo X
1.58
X albo SCM Ramnicu Valcea
1.36
CSC Dumbravita albo SCM Ramnicu Valcea
1.33
CSC Dumbravita albo X
1.58
X albo SCM Ramnicu Valcea
1.36
CSC Dumbravita albo SCM Ramnicu Valcea
1.33
CSC Dumbravita / CSC Dumbravita
5.00
CSC Dumbravita / remis
13.50
CSC Dumbravita / SCM Ramnicu Valcea
29.00
remis / CSC Dumbravita
7.25
Remis / Remis
4.80
remis / SCM Ramnicu Valcea
5.75
CSC Dumbravita / CSC Dumbravita
5.00
CSC Dumbravita / remis
13.50
CSC Dumbravita / SCM Ramnicu Valcea
29.00
remis / CSC Dumbravita
7.25
Remis / Remis
4.80
remis / SCM Ramnicu Valcea
5.75
SCM Ramnicu Valcea / CSC Dumbravita
31.00
SCM Ramnicu Valcea / remis
13.50
SCM Ramnicu Valcea / SCM Ramnicu Valcea
3.70
Pokaż więcej
PowyżejPoniżej
1,5
Powyżej 1,5
1.34
Poniżej 1,5
2.95
2,5
Powyżej 2,5
2.10
Poniżej 2,5
1.65
3,5
Powyżej 3,5
3.75
Poniżej 3,5
1.23
CSC Dumbravita
2.15
Nie będzie gola
8.50
SCM Ramnicu Valcea
1.85
CSC Dumbravita
2.15
Nie będzie gola
8.50
SCM Ramnicu Valcea
1.85
1
X
2
1:0
8.25
0:0
9.25
0:1
7.25
2:0
14.00
1:1
6.00
0:2
10.50
2:1
10.50
2:2
14.00
1:2
9.00
3:0
31.00
3:3
51.00
0:3
20.00
3:1
26.00
4:4
201.00
1:3
18.00
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
15
Media
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij