Państwa A-Z
Jutro14:30
Fk Geca 73
FK Spisska Nova Ves
Fk Geca 73
10.50
X
8.00
FK Spisska Nova Ves
1.14
Fk Geca 73
10.50
X
8.00
FK Spisska Nova Ves
1.14
Fk Geca 73
4.20
Nie będzie gola
34.00
FK Spisska Nova Ves
1.21
Fk Geca 73
4.20
Nie będzie gola
34.00
FK Spisska Nova Ves
1.21
1
X
2
1:0
34.00
0:0
41.00
0:1
15.00
2:0
51.00
1:1
16.50
0:2
9.50
2:1
29.00
2:2
21.00
1:2
10.50
3:0
91.00
3:3
51.00
0:3
8.75
3:1
56.00
4:4
101.00
1:3
10.00
Pokaż więcej
PowyżejPoniżej
3,5
Powyżej 3,5
1.53
Poniżej 3,5
2.30
4,5
Powyżej 4,5
2.20
Poniżej 4,5
1.60
5,5
Powyżej 5,5
3.40
Poniżej 5,5
1.27
Fk Geca 73 albo X
5.00
X albo FK Spisska Nova Ves
1.04
Fk Geca 73 albo FK Spisska Nova Ves
1.07
Fk Geca 73 albo X
5.00
X albo FK Spisska Nova Ves
1.04
Fk Geca 73 albo FK Spisska Nova Ves
1.07
Fk Geca 73 / Fk Geca 73
15.00
Fk Geca 73 / remis
21.00
Fk Geca 73 / FK Spisska Nova Ves
16.50
remis / Fk Geca 73
23.00
Remis / Remis
14.50
remis / FK Spisska Nova Ves
5.00
Fk Geca 73 / Fk Geca 73
15.00
Fk Geca 73 / remis
21.00
Fk Geca 73 / FK Spisska Nova Ves
16.50
remis / Fk Geca 73
23.00
Remis / Remis
14.50
remis / FK Spisska Nova Ves
5.00
FK Spisska Nova Ves / Fk Geca 73
51.00
FK Spisska Nova Ves / remis
21.00
FK Spisska Nova Ves / FK Spisska Nova Ves
1.46
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
12
Media
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij