Państwa A-Z
Dzisiaj15:10
Hapoel Raanana K
Maccabi Kishronot Hadera K
Hapoel Raanana (K)
3.20
X
3.70
Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.87
Hapoel Raanana (K)
3.20
X
3.70
Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.87
Hapoel Raanana (K)
2.25
Nie będzie gola
15.50
Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.66
Hapoel Raanana (K)
2.25
Nie będzie gola
15.50
Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.66
1
X
2
1:0
12.50
0:0
17.50
0:1
9.50
2:0
17.50
1:1
7.50
0:2
11.00
2:1
11.50
2:2
11.50
1:2
8.25
3:0
31.00
3:3
36.00
0:3
16.00
3:1
23.00
4:4
101.00
1:3
13.00
Pokaż więcej
PowyżejPoniżej
1,5
Powyżej 1,5
1.17
Poniżej 1,5
4.50
2,5
Powyżej 2,5
1.57
Poniżej 2,5
2.25
3,5
Powyżej 3,5
2.40
Poniżej 3,5
1.49
Hapoel Raanana (K) albo X
1.82
X albo Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.30
Hapoel Raanana (K) albo Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.24
Hapoel Raanana (K) albo X
1.82
X albo Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.30
Hapoel Raanana (K) albo Maccabi Kishronot Hadera (K)
1.24
Hapoel Raanana (K) / Hapoel Raanana (K)
5.25
Hapoel Raanana (K) / remis
13.00
Hapoel Raanana (K) / Maccabi Kishronot Hadera (K)
21.00
remis / Hapoel Raanana (K)
9.00
Remis / Remis
7.00
remis / Maccabi Kishronot Hadera (K)
5.75
Hapoel Raanana (K) / Hapoel Raanana (K)
5.25
Hapoel Raanana (K) / remis
13.00
Hapoel Raanana (K) / Maccabi Kishronot Hadera (K)
21.00
remis / Hapoel Raanana (K)
9.00
Remis / Remis
7.00
remis / Maccabi Kishronot Hadera (K)
5.75
Maccabi Kishronot Hadera (K) / Hapoel Raanana (K)
29.00
Maccabi Kishronot Hadera (K) / remis
13.00
Maccabi Kishronot Hadera (K) / Maccabi Kishronot Hadera (K)
2.90
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
12
Media
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij