Państwa A-Z
23.10.202616:00
Tartu JK Tammeka
Narva JK Trans
Tartu JK Tammeka
2.10
X
3.40
Narva JK Trans
2.85
Tartu JK Tammeka
2.10
X
3.40
Narva JK Trans
2.85
Tak
1.53
Nie
2.30
Tak
1.53
Nie
2.30
Tartu JK Tammeka albo X
1.37
X albo Narva JK Trans
1.65
Tartu JK Tammeka albo Narva JK Trans
1.27
Tartu JK Tammeka albo X
1.37
X albo Narva JK Trans
1.65
Tartu JK Tammeka albo Narva JK Trans
1.27
Tartu JK Tammeka / Tartu JK Tammeka
3.30
Tartu JK Tammeka / remis
12.50
Tartu JK Tammeka / Narva JK Trans
26.00
remis / Tartu JK Tammeka
6.25
Remis / Remis
6.25
remis / Narva JK Trans
7.75
Tartu JK Tammeka / Tartu JK Tammeka
3.30
Tartu JK Tammeka / remis
12.50
Tartu JK Tammeka / Narva JK Trans
26.00
remis / Tartu JK Tammeka
6.25
Remis / Remis
6.25
remis / Narva JK Trans
7.75
Narva JK Trans / Tartu JK Tammeka
21.00
Narva JK Trans / remis
12.50
Narva JK Trans / Narva JK Trans
4.80
Pokaż więcej
PowyżejPoniżej
1,5
Powyżej 1,5
1.18
Poniżej 1,5
4.33
2,5
Powyżej 2,5
1.60
Poniżej 2,5
2.15
3,5
Powyżej 3,5
2.50
Poniżej 3,5
1.47
Tartu JK Tammeka
1.75
Nie będzie gola
14.00
Narva JK Trans
2.15
Tartu JK Tammeka
1.75
Nie będzie gola
14.00
Narva JK Trans
2.15
1
X
2
1:0
9.75
0:0
15.50
0:1
11.50
2:0
11.50
1:1
7.00
0:2
16.50
2:1
8.75
2:2
11.00
1:2
10.50
3:0
18.50
3:3
34.00
0:3
29.00
3:1
14.50
4:4
101.00
1:3
19.50
Pokaż więcej
Wszystkie zakłady
15
Media
  • 5 ostatnich
  • 1-na-1
  • Tabela ligowa
Tartu JK Tammeka
P
20/09
W
02/10
W
10/10
P
14/10
P
18/10
Narva JK Trans
P
18/10
P
14/10
R
10/10
R
20/09
P
12/09
Odwiedź Centrum statystyk
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij