Държави от А до Я
Днес12:00
Депортиво Еспаньол U20
Сан Мартин де Бурсако U20
Депортиво Еспаньол (U20)
2.40
X
3.30
Сан Мартин де Бурсако (U20)
2.40
Депортиво Еспаньол (U20)
2.40
X
3.30
Сан Мартин де Бурсако (U20)
2.40
Депортиво Еспаньол (U20)
1.90
Без гол
14.50
Сан Мартин де Бурсако (U20)
1.93
Депортиво Еспаньол (U20)
1.90
Без гол
14.50
Сан Мартин де Бурсако (U20)
1.93
1
X
2
1:0
11.00
0:0
16.00
0:1
11.50
2:0
14.00
1:1
7.00
0:2
14.50
2:1
9.50
2:2
10.00
1:2
9.50
3:0
23.00
3:3
31.00
0:3
23.00
3:1
17.00
4:4
91.00
1:3
16.50
Покажи повече
НадПод
1,5
Над 1,5
1.17
Под 1,5
4.60
2,5
Над 2,5
1.55
Под 2,5
2.25
3,5
Над 3,5
2.37
Под 3,5
1.51
Депортиво Еспаньол (U20) или X
1.49
X или Сан Мартин де Бурсако (U20)
1.49
Депортиво Еспаньол (U20) или Сан Мартин де Бурсако (U20)
1.28
Депортиво Еспаньол (U20) или X
1.49
X или Сан Мартин де Бурсако (U20)
1.49
Депортиво Еспаньол (U20) или Сан Мартин де Бурсако (U20)
1.28
Депортиво Еспаньол (U20) / Депортиво Еспаньол (U20)
4.00
Депортиво Еспаньол (U20) / Равенство
12.00
Депортиво Еспаньол (U20) / Сан Мартин де Бурсако (U20)
23.00
Равенство / Депортиво Еспаньол (U20)
6.75
Равенство/Равенство
6.25
Равенство / Сан Мартин де Бурсако (U20)
6.75
Депортиво Еспаньол (U20) / Депортиво Еспаньол (U20)
4.00
Депортиво Еспаньол (U20) / Равенство
12.00
Депортиво Еспаньол (U20) / Сан Мартин де Бурсако (U20)
23.00
Равенство / Депортиво Еспаньол (U20)
6.75
Равенство/Равенство
6.25
Равенство / Сан Мартин де Бурсако (U20)
6.75
Сан Мартин де Бурсако (U20) / Депортиво Еспаньол (U20)
23.00
Сан Мартин де Бурсако (U20) / Равенство
12.50
Сан Мартин де Бурсако (U20) / Сан Мартин де Бурсако (U20)
4.00
Покажи повече
Всички залози
12
Медии
В момента няма достъпно излъчване на живо за това събитие
Няма избрани залози!Моля, разгледайте нашите предложения за спортни залагания и изберете залози чрез кликване на коефициентите
Депозит
Затвори