0

Днес18:00Започва след 17 мин
Дефенсор Спортинг Резерви
Клуб Ориентал де Ла Пас Резерви/УРУ
Дефенсор Спортинг (Резерви)
1.72
X
3.60
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
3.80
Дефенсор Спортинг (Резерви)
1.72
X
3.60
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
3.80
Дефенсор Спортинг (Резерви)
1.57
Без гол
12.50
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
2.55
Дефенсор Спортинг (Резерви)
1.57
Без гол
12.50
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
2.55
1
X
2
1:0
8.25
0:0
14.00
0:1
13.00
2:0
9.25
1:1
7.25
0:2
21.00
2:1
8.00
2:2
12.50
1:2
13.00
3:0
14.00
3:3
41.00
0:3
41.00
3:1
12.50
4:4
126.00
1:3
26.00
Покажи повече
НадПод
1,5
Над 1,5
1.20
Под 1,5
4.10
2,5
Над 2,5
1.65
Под 2,5
2.10
3,5
Над 3,5
2.60
Под 3,5
1.43
Дефенсор Спортинг (Резерви) или X
1.23
X или Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
1.98
Дефенсор Спортинг (Резерви) или Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
1.25
Дефенсор Спортинг (Резерви) или X
1.23
X или Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
1.98
Дефенсор Спортинг (Резерви) или Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
1.25
Дефенсор Спортинг (Резерви) / Дефенсор Спортинг (Резерви)
2.70
Дефенсор Спортинг (Резерви) / Равенство
13.50
Дефенсор Спортинг (Резерви) / Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
34.00
Равенство / Дефенсор Спортинг (Резерви)
5.25
Равенство/Равенство
6.25
Равенство / Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
9.75
Дефенсор Спортинг (Резерви) / Дефенсор Спортинг (Резерви)
2.70
Дефенсор Спортинг (Резерви) / Равенство
13.50
Дефенсор Спортинг (Резерви) / Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
34.00
Равенство / Дефенсор Спортинг (Резерви)
5.25
Равенство/Равенство
6.25
Равенство / Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
9.75
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ) / Дефенсор Спортинг (Резерви)
21.00
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ) / Равенство
14.00
Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ) / Клуб Ориентал де Ла Пас (Резерви) (УРУ)
6.50
Покажи повече
Всички залози
12
Няма избрани залози!Моля, разгледайте нашите предложения за спортни залагания и изберете залози чрез кликване на коефициентите
Депозит
Затвори