2026 Craftsman Truck Series Championship
7.11.2026 00:30
Kaden Honeycutt2.10
Layne Riggs2.40
Chandler Smith12.00
Christian Eckes15.00
Gio Ruggiero21.00
Ty Majeski23.00
Pokaż więcej
2026 Craftsman Truck Series Championship
7.11.2026 • 00:30
Zwycięzca
Kaden Honeycutt
Kaden Honeycutt
2.10
Layne Riggs
Layne Riggs
2.40
Chandler Smith
Chandler Smith
12.00
Christian Eckes
Christian Eckes
15.00
Gio Ruggiero
Gio Ruggiero
21.00
Pokaż więcej
Media
Obecnie brak dostępnych transmisji dla tego wydarzenia.
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij