2026 Craftsman Truck Series Championship
Kaden Honeycutt2.10
Layne Riggs2.40
Chandler Smith12.00
Christian Eckes15.00
Gio Ruggiero21.00
Ty Majeski23.00
Daniel Hemric23.00
Ben Rhodes36.00
Grant Enfinger41.00
Tyler Ankrum61.00
Pokaż więcej
7.11.2026 • 00:30
Zwycięzca
Kaden Honeycutt
Kaden Honeycutt
2.10
Layne Riggs
Layne Riggs
2.40
Chandler Smith
Chandler Smith
12.00
Christian Eckes
Christian Eckes
15.00
Gio Ruggiero
Gio Ruggiero
21.00
Pokaż więcej
Nie wybrałeś zakładu!Zapoznaj się z naszą ofertą zakładów i dodaj wybrany do kuponu, klikając w jego kurs.
Wpłata
Zamknij