A-Z-ig az országok
Ma17:00
AD Cala Pozuelo
UD San Sebastian de los Reyes II
AD Cala Pozuelo
2.00
X
3.20
UD San Sebastian de los Reyes II
3.25
AD Cala Pozuelo
2.00
X
3.20
UD San Sebastian de los Reyes II
3.25
Igen
1.63
Nem
2.10
Igen
1.63
Nem
2.10
AD Cala Pozuelo vagy X
1.29
X vagy UD San Sebastian de los Reyes II
1.71
AD Cala Pozuelo vagy UD San Sebastian de los Reyes II
1.31
AD Cala Pozuelo vagy X
1.29
X vagy UD San Sebastian de los Reyes II
1.71
AD Cala Pozuelo vagy UD San Sebastian de los Reyes II
1.31
AD Cala Pozuelo / AD Cala Pozuelo
3.25
AD Cala Pozuelo / Döntetlen
12.50
AD Cala Pozuelo / UD San Sebastian de los Reyes II
31.00
Döntetlen / AD Cala Pozuelo
5.50
Döntetlen / Döntetlen
5.25
Döntetlen / UD San Sebastian de los Reyes II
8.25
AD Cala Pozuelo / AD Cala Pozuelo
3.25
AD Cala Pozuelo / Döntetlen
12.50
AD Cala Pozuelo / UD San Sebastian de los Reyes II
31.00
Döntetlen / AD Cala Pozuelo
5.50
Döntetlen / Döntetlen
5.25
Döntetlen / UD San Sebastian de los Reyes II
8.25
UD San Sebastian de los Reyes II / AD Cala Pozuelo
23.00
UD San Sebastian de los Reyes II / Döntetlen
13.00
UD San Sebastian de los Reyes II / UD San Sebastian de los Reyes II
5.75
Több mutatása
Több, mintKevesebb, mint
1,5
Több mint 1,5
1.23
Kevesebb mint 1,5
3.75
2,5
Több mint 2,5
1.77
Kevesebb mint 2,5
1.93
3,5
Több mint 3,5
2.85
Kevesebb mint 3,5
1.36
AD Cala Pozuelo
1.71
Nincs gól
10.50
UD San Sebastian de los Reyes II
2.30
AD Cala Pozuelo
1.71
Nincs gól
10.50
UD San Sebastian de los Reyes II
2.30
1
X
2
1:0
8.25
0:0
11.50
0:1
11.50
2:0
10.50
1:1
6.25
0:2
17.50
2:1
8.50
2:2
12.00
1:2
11.50
3:0
17.50
3:3
41.00
0:3
34.00
3:1
15.00
4:4
126.00
1:3
23.00
Több mutatása
Minden fogadás
15
Média
  • Utolsó 5
  • Egymás ellen
  • Liga állása
AD Cala Pozuelo
V
20/09
Ny
26/09
Ny
04/10
Ny
10/10
D
18/10
UD San Sebastian de los Reyes II
Ny
18/10
V
11/10
V
04/10
V
27/09
V
20/09
Statisztikák megtekintése
Nincs kiválasztott fogadás!Böngésszen sportfogadásunkban, és válasszon fogadásokat a szorzókra való koppintással.
Befizetés
Bezár