2
2
-
1
1
2F • 85:44
(FI1 - 0)
FC Fleury Női
RC Strasbourg Alsace Női
85:116. kaput eltaláló lövés - FC Fleury (Women)
FC Fleury (Women)
1.11
X
6.00
RC Strasbourg Alsace (Women)
36.00
FC Fleury (Women)
1.11
X
6.00
RC Strasbourg Alsace (Women)
36.00
FC Fleury (Women)
5.25
Nincs gól
1.34
RC Strasbourg Alsace (Women)
5.25
FC Fleury (Women)
5.25
Nincs gól
1.34
RC Strasbourg Alsace (Women)
5.25
1
X
2
2:1
1.37
2:2
6.50
2:3
46.00
3:1
6.50
3:3
126.00
2:4
201.00
3:2
29.00
4:4
3:4
4:1
41.00
4:2
126.00
Több mutatása
FC Fleury (Női) és több mint 3,5 gólt szereznek
5.00
RC Strasbourg Alsace (Női) és több mint 3,5 gólt szereznek
36.00
Döntetlen és több mint 3,5 gólt szereznek
6.00
FC Fleury (Női) és kevesebb mint 3,5 gólt szereznek
1.34
RC Strasbourg Alsace (Női) és kevesebb mint 3,5 gólt szereznek
Döntetlen és kevesebb mint 3,5 gólt szereznek
FC Fleury (Női) és több mint 3,5 gólt szereznek
5.00
RC Strasbourg Alsace (Női) és több mint 3,5 gólt szereznek
36.00
Döntetlen és több mint 3,5 gólt szereznek
6.00
FC Fleury (Női) és kevesebb mint 3,5 gólt szereznek
1.34
RC Strasbourg Alsace (Női) és kevesebb mint 3,5 gólt szereznek
Döntetlen és kevesebb mint 3,5 gólt szereznek
Több, mintKevesebb, mint
3,5
Több mint 3,5
2.87
Kevesebb mint 3,5
1.34
FC Fleury (Női) vagy X
X vagy RC Strasbourg Alsace (Női)
5.50
FC Fleury (Női) vagy RC Strasbourg Alsace (Női)
1.10
FC Fleury (Női) vagy X
X vagy RC Strasbourg Alsace (Női)
5.50
FC Fleury (Női) vagy RC Strasbourg Alsace (Női)
1.10
FC Fleury (Women)
5.50
X
1.31
RC Strasbourg Alsace (Women)
5.50
FC Fleury (Women)
5.50
X
1.31
RC Strasbourg Alsace (Women)
5.50
Minden fogadás
15
Média
Nincs kiválasztott fogadás!Böngésszen sportfogadásunkban, és válasszon fogadásokat a szorzókra való koppintással.
Befizetés
Bezár