13.20
X3.60
21.90
110.50
X5.50
21.21
Összes Spanyolország
LaLiga
Copa del Rey
LaLiga 2
Primera Federacion
Segunda Federacion
Tercera Federacion, 1. csoport
Tercera Federacion, 2. csoport
Tercera Federacion, 3. csoport
Tercera Federacion, 4. csoport
Tercera Federacion, 5. csoport
Tercera Federacion, 6. csoport
Tercera Federacion, 7. csoport
Tercera Federacion, 9. csoport
Tercera Federacion, 10. csoport
Tercera Federacion, 11. csoport
Tercera Federacion, 13. csoport
Tercera Federacion, 14. csoport
Tercera Federacion, 16. csoport
Tercera Federacion, 17. csoport
Tercera Federacion, 18. csoport
Primera Division - Női
Primera Federacion - női
U19 Division de Honor
A-Z-ig az országok
Összes Spanyolország
LaLiga
Copa del Rey
LaLiga 2
Primera Federacion
Segunda Federacion
Tercera Federacion, 1. csoport
Tercera Federacion, 2. csoport
Tercera Federacion, 3. csoport
Tercera Federacion, 4. csoport
Tercera Federacion, 5. csoport
Tercera Federacion, 6. csoport
Tercera Federacion, 7. csoport
Tercera Federacion, 9. csoport
Tercera Federacion, 10. csoport
Tercera Federacion, 11. csoport
Tercera Federacion, 13. csoport
Tercera Federacion, 14. csoport
Tercera Federacion, 16. csoport
Tercera Federacion, 17. csoport
Tercera Federacion, 18. csoport
Primera Division - Női
Primera Federacion - női
U19 Division de Honor

Holnap10:00
Paris FC U19
FC Annecy U19
Paris FC (U19)
3.20
X
3.60
FC Annecy (U19)
1.90
Paris FC (U19)
3.20
X
3.60
FC Annecy (U19)
1.90
Paris FC (U19)
2.20
Nincs gól
14.50
FC Annecy (U19)
1.68
Paris FC (U19)
2.20
Nincs gól
14.50
FC Annecy (U19)
1.68
1
X
2
1:0
12.00
0:0
16.00
0:1
9.25
2:0
17.50
1:1
7.25
0:2
11.00
2:1
11.50
2:2
11.50
1:2
8.25
3:0
31.00
3:3
36.00
0:3
16.50
3:1
23.00
4:4
101.00
1:3
13.50
Több mutatása
Paris FC (U19) és több mint 2,5 gólt szereznek
4.75
FC Annecy (U19) and over 2.5 combined goals scored
2.70
Döntetlen és több mint 2,5 gólt szereznek
8.75
Paris FC (U19) és kevesebb mint 2,5 gólt szereznek
7.50
FC Annecy (U19) and under 2.5 combined goals scored
5.25
Döntetlen és kevesebb mint 2,5 gólt szereznek
5.25
Paris FC (U19) és több mint 2,5 gólt szereznek
4.75
FC Annecy (U19) and over 2.5 combined goals scored
2.70
Döntetlen és több mint 2,5 gólt szereznek
8.75
Paris FC (U19) és kevesebb mint 2,5 gólt szereznek
7.50
FC Annecy (U19) and under 2.5 combined goals scored
5.25
Döntetlen és kevesebb mint 2,5 gólt szereznek
5.25
Több, mintKevesebb, mint
1,5
Több mint 1,5
1.18
Kevesebb mint 1,5
4.40
2,5
Több mint 2,5
1.58
Kevesebb mint 2,5
2.20
3,5
Több mint 3,5
2.45
Kevesebb mint 3,5
1.47
Paris FC (U19) vagy X
1.78
X or FC Annecy (U19)
1.31
Paris FC (U19) or FC Annecy (U19)
1.25
Paris FC (U19) vagy X
1.78
X or FC Annecy (U19)
1.31
Paris FC (U19) or FC Annecy (U19)
1.25
Paris FC (U19) / Paris FC (U19)
5.25
Paris FC (U19) / Döntetlen
12.50
Paris FC (U19) / FC Annecy (U19)
21.00
Döntetlen / Paris FC (U19)
8.75
Döntetlen / Döntetlen
6.50
Draw / FC Annecy (U19)
5.75
Paris FC (U19) / Paris FC (U19)
5.25
Paris FC (U19) / Döntetlen
12.50
Paris FC (U19) / FC Annecy (U19)
21.00
Döntetlen / Paris FC (U19)
8.75
Döntetlen / Döntetlen
6.50
Draw / FC Annecy (U19)
5.75
FC Annecy (U19) / Paris FC (U19)
29.00
FC Annecy (U19) / Draw
13.00
FC Annecy (U19) / FC Annecy (U19)
3.00
Több mutatása
Minden fogadás
12
Média
Nincs kiválasztott fogadás!Böngésszen sportfogadásunkban, és válasszon fogadásokat a szorzókra való koppintással.
Befizetés
Bezár