0
Élő
2
2
121.00
X8.50
21.09
Élő
0
0
2
2
181.00
X26.00
21.012
Élő
2
2
0
0
11.015
X26.00
281.00
Élő
1
1
0
0
11.035
X16.50
261.00
Élő
0
0
0
0
11.17
X7.25
213.50
Élő
0
0
1
1
120.00
X6.75
21.13
Élő
0
0
0
0
12.80
X2.60
22.90
Élő
1
1
0
0
11.24
X4.80
214.00
Élő
0
0
1
1
17.25
X3.40
21.51
Élő
0
0
1
1
14.50
X3.20
21.78
Élő
0
0
0
0
11.46
X3.80
27.00
Élő
2
2
1
1
1
11.07
X10.50
246.00
Élő
1
1
0
0
11.52
X3.50
27.50
Élő
2
2
0
0
11.02
X16.00
256.00
Élő
1
1
2
2
17.75
X3.60
21.40
Élő
1
1
1
1
18.25
X1.38
23.60
Élő
1
1
1
1
13.75
X1.53
25.25
Élő
1
1
1
1
1
1
12.35
X1.80
27.75
Élő
0
0
0
0
15.00
X1.28
27.25
Élő
1
1
0
0
11.24
X4.10
214.50
Élő
0
0
1
1
136.00
X9.00
21.06
Élő
2
2
2
2
16.00
X1.16
212.00
Élő
0
0
0
0
14.50
X2.30
22.10
Élő
1
1
0
0
11.04
X10.00
261.00
Élő
1
1
0
0
11.055
X9.00
236.00
Élő
0
0
0
0
12.50
X2.25
23.30
Élő
0
0
0
0
111.00
X5.25
21.19
Élő
0
0
0
0
18.50
X4.20
21.30
Élő
0
0
1
1
123.00
X4.60
21.19
Élő
0
0
2
2
141.00
X14.00
21.02
Élő
2
2
0
0
11.005
X20.00
271.00
Élő
0
0
0
0
12.25
X3.00
22.65
Élő
0
0
0
0
11.88
X2.37
25.25
Élő
0
0
0
0
12.25
X3.20
22.60
Élő
0
0
1
1
141.00
X6.25
21.10

2
2
- 2
2
(FI1 - 1)
SCU Torreense Női
Racing Power FC POR/Women
SCU Torreense (Women)
6.00
X
1.16
Racing Power FC (POR) (Women)
12.00
SCU Torreense (Women)
6.00
X
1.16
Racing Power FC (POR) (Women)
12.00
SCU Torreense (Women)
6.00
Nincs gól
1.17
Racing Power FC (POR) (Women)
11.50
SCU Torreense (Women)
6.00
Nincs gól
1.17
Racing Power FC (POR) (Women)
11.50
1
X
2
3:2
7.00
2:2
1.19
2:3
14.00
4:2
51.00
3:3
61.00
2:4
126.00
4:3
201.00
4:4
3:4
226.00
Minden más eredmény
226.00
SCU Torreense (Női) és több mint 4,5 gólt szereznek
6.00
Racing Power FC (POR) (Women) and over 4.5 combined goals scored
12.00
Döntetlen és több mint 4,5 gólt szereznek
46.00
SCU Torreense (Női) és kevesebb mint 4,5 gólt szereznek
Racing Power FC (POR) (Women) and under 4.5 combined goals scored
Döntetlen és kevesebb mint 4,5 gólt szereznek
1.17
SCU Torreense (Női) és több mint 4,5 gólt szereznek
6.00
Racing Power FC (POR) (Women) and over 4.5 combined goals scored
12.00
Döntetlen és több mint 4,5 gólt szereznek
46.00
SCU Torreense (Női) és kevesebb mint 4,5 gólt szereznek
Racing Power FC (POR) (Women) and under 4.5 combined goals scored
Döntetlen és kevesebb mint 4,5 gólt szereznek
1.17
Több, mintKevesebb, mint
4,5
Több mint 4,5
4.40
Kevesebb mint 4,5
1.17
SCU Torreense (Női) vagy X
1.025
X or Racing Power FC (POR) (Women)
1.10
SCU Torreense (Women) or Racing Power FC (POR) (Women)
4.50
SCU Torreense (Női) vagy X
1.025
X or Racing Power FC (POR) (Women)
1.10
SCU Torreense (Women) or Racing Power FC (POR) (Women)
4.50
SCU Torreense (Women)
6.00
X
1.16
Racing Power FC (POR) (Women)
12.00
SCU Torreense (Women)
6.00
X
1.16
Racing Power FC (POR) (Women)
12.00
Minden fogadás
15
Média
Nincs kiválasztott fogadás!Böngésszen sportfogadásunkban, és válasszon fogadásokat a szorzókra való koppintással.
Befizetés
Bezár